ZADZWOŃ TERAZ! 609-393-012 NAPISZ TERAZ! biuro@jtevent.pl

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą medialną, która do promocji i reklamy używa tylko naturalnych nośników ! W skrócie, używamy nowatorskich sposobów komunikacji wykorzystując wyłącznie naturalne i trwałe materiały. Taki innowacyjny sposób kontaktu z klientem można nazwać jako Eco Marketing, Natural Media lub Eco Advertising. Agencje reklamowe i ich klienci korzystając z naszych usług uzyskują unikatowy i niepowtarzalny wpływ reklamy na klienta przy minimalnym wpływie na środowisko i co najważniejsze generują zyski niewspółmiernie wysokie w stosunku do tego, ile zainwestowaliśmy.

Co robimy?

CZYSTA REKLAMA ( Reklama na chodnikach o rozmiarach 800mm x 800mm) - wykorzystuje szablon umieszczany na brudny chodnik. Szablon jest czyszczony przez specjalistyczne urządzenie czyszczące. Po usunięciu szablonu wyłania się nam jasny i ostry kontrast pomiędzy czystym a brudnym. Reklama utrzymuje się do kilku tygodni w zależności od natężenia ruchu. Reklama znika w sposób naturalny.

REKLAMA KREDĄ ( Reklama na chodnikach o rozmiarach 800mm x 800mm) Do produkcji reklamy wykorzystujemy kredę biodegradowalną. Reklama utrzymuje się do 3 miesięcy w zależności od natężenia ruchu i warunków atmosferycznych.

REKLAMA NA PIASKU – Wyprodukowanym stemplem pozostawia się na plaży wybrane znaki, np.: logo firmy. Reklama jest mało natrętna, nie szkodzi środowisku i daje nam pewność, że zostanie zauważona. Znika w sposób naturalny.

REKLAMA NA ŚNIEGU – Wyprodukowanym stemplem pozostawia się na śniegu wybrane znaki, np.: logo firmy. Tą formę reklamy wykorzystuje się tam gdzie spada dużo śniegu. Znika W sposób naturalny.

WIELKOGABARYTOWA REKLAMA NA PLAŻY - Wielkogabarytowe reklamy na plaży tworzone od kilku do kilkunastu dni przez najwybitniejszych artystów. Wspaniałą forma dotarcia do klienta. Znika w sposób naturalny.

REKLAMA NA TRAWIE - Trawę można przycinać, ścinać zupełnie lub farbować (oczywiście ekologicznymi barwnikami). Mogą to być małe połacie ziemi, ale też i duże pola.